Vztahy

Když to vezmu od raného počátku, za svou existenci jsem byl strašný koketa, ať už za doby, kdy jsem začal pořvával v plenách v postýlce, nebo když jsem v koupelně přišel s zjištěním, že v pytlíku mám dvě vzácné kuličky, přes pubertu po dospívání až tedy po současnost, kdy je mi "zatím" sedmadvacet let, jsem přišel se zjištěním, že jsem prožil pouze, ano čtete správně jeden jediný vážný vztah, kde jsem si vytvořil pouto, který trval cca tři a půl roku. Počítání netrvalo dlouho, natáhl jsem jeden prst a následně ticho, bylo po srandě. 

Docela jsem se tím zjištěním vlastně i zarazil, protože od té doby kdy byl ukončený vztah jsem vlastně sám. Takže prosím o minutu ticha, protože ta doba neustále šplhá a už jsme na nějakých třech rocích svobody, však v pohodě. (smích)

Vzpomínám si, že třeba na základní škole mi to s holkami docela šlo. Asi jsem odkryl určitý talent a první vášnivé políbení se zapojením občasným kroucením jazyka až do krku a slintavým způsobem jsem aplikoval už v první třídě. Postupem času, když se mě někdo zeptal na holky, nestačily mi prsty na rukou. "A tam tu jsem měl, s tam tou jsem si dal pusu, a čum tam tu bych chtěl". Vlastně za všechno může můj otec, šel jsem sním třeba ven, prostě někam. A ten chlap, kamkoliv přišel, tak se slovně zapletl a koketoval s kdejakou babou. Rozdával úsměvy, celkově radost a baby z něho byli hotové "Ondrášku sem, Ondrášku tam" Mimochodem, že jsem tam byl já toho si pořádně nikdo ani nevšiml a to jsem nepotřeboval plášť od Harryho Pottera.

Pokud byl můj táta vzor z hlediska povolání jako hasič, tak proč ne taky jako koketa, že? A tak jsem se ho snažil alespoň v tomhle napodobit. Jednou mi táta ale poradil, ať pomůžu vzít tašku holce, která se mi líbí a doprovodím ji až domů. Vykřikl jsem tak jo! Rozdal jsem pár úsměvů, na které se zrovna asi nešlo dívat, vzal ji aktovku a následně jsem dostal po držce? Proč? Protože jsem se nezeptal. První takový malý vztah jsem prožil v asi ve čtvrté nebo páté třídě, kdy se mi líbila sestra od mého spolusedícího Michala. Byli jsme spolu asi dva týdny, i řetízek jsem ji koupil, tak jsem si ji cenil (smich). Celou základní školu jsem pak prožíval týdenní vztahy. S jednou jsem dokonce chodil sedmkrát! V Přepočtu na dny bych nedošel ani k stovce. (smích) Jednou, ale se mi zalíbila jedna holka jménem Kristýna.

Neuvěřitelně nádherná holka, hodná, chytrá, strašně milá holka. Měl jsem sní domluvené rande, pamatujete si x-chat, nebo icq? Já ještě ano. No a co jsem neudělal, že jo. Nechal jsem ji čekat na místě určení srazu a místo toho jsem šel ven s holkou se kterou jsem byl na základní škole sedmkrát. Nevím co jsem od té blondýny očekával sešel jsem se sní držel ji za ruku a do toho nás ještě viděla Kika. Pak jsem to na ní zkoušel na střední škole, neboť po přestupu z ekonomického lycea na informatiku jsem se stal jejím spolužákem. No snažit jsem se snažil, kolikrát jsme si psali i osm hodin denně, ale bohužel neměla zájem. Nedivím se. (smích) Každopádně střední školu jsem prošel i díky ní. 

Langís a příchod na střední školu. Obchodní Akademie. Super. Co to asi pro mě mohlo znamenat. Člověk si řekl, že tam musí být hotové doupě holek, taky tomu tak bylo, sem tam jsem do někoho hustil, ale já v tu dobu měl jiné priority. I když nevím proč, ale vždy jsem si vytvořil nějaké pouto k holkám, které byli jiné, které na sobě pracovali a byli moc chytré tzv. bedny, na co se jich člověk zeptal to věděli. Takovou holku jsem potkal v ekonomickém lyceu, jménem Lucie. Taky to nešlo, asi jsem nebyl a nejsem zrovna přitažlivý typ. Ale postupem času jsem se staly dobří přátele a následně byla s dobrým kamarádem pár let, díky mě! A v ten den jsem ji chtěl ještě něco zkusit hold takový usměvavý paradox. (smích) Dlouho jsem ji pak neviděl a během své samoty jsem s k ní nechoval nejlépe.

Během maturity jsem díky seznamce lide.cz jsem si začal psát s holkou. Šikovná bruneto-blondýna, krásné hnědé oči, sportovně nadaná s kořeny v Itálii. Pokračovaly jsme psaním na Skype a dotáhly to na osobní setkání a konverzaci z očí do očí. Konečně to zajiskřilo, začátek krásný, postupem času se z toho stal vztah na dálku. Jednu dobu jsme sem vídávali, co dva měsíce což nebylo ideální, ale když jsme byli spolu tak jsem se snažil ji udělat šťastnou. No jenže každý měl pak jiné priority a ke konci vztahu přišly přes telefon hádky, ty pokračovaly i psanou podobou na Facebooku. Jako první s návrhem rozchodu jsem přišel já, ona se toho následně chytla a bylo po ptákách, nebylo co už dál tutlat. Rozchod jsem snášel dost špatně. 

Doslova jsem ji proklínal (smích) stalo se mi, že jsem byl myšlenkami úplně v prdeli po odchodu z obchodu jsem chodíval v Olomouci na pár pivek, aby ty to ze mě slehlo, jenže jednou se mi stalo, že jsem přišel bez nákupu. Jo nechal jsem nákup v obchodě, sekuriťák v Albertu se divil "nakoupil jste a tašku jste nechal opřenou o zeď a odešel jste". V Práci jsem doslova blbnul jeden kiks za druhým, v hospodě jsem trávil tolik času, stačilo čichnout k volnu a byl jsem tam, to bylo utracených peněz. Avšak dnes bych to neudělal, to bylo jen naivní jednání.

Přesto všechno je to hodná holka, se kterou se můžu bavit téměř o všem, a tak jako tak v ní mám určitou důvěru i určité pouto. Vím, že jsem se sní dlouho nebavil, pak jsme třeba po roce a půl daly do kontaktu, kdy mě seřvala jak malého Jendu prvně za nabourané auto a pak po dalším půl roce za to, že mě chtěla pozvat na vánoce k její rodině ale já borec ji měl bloknutou. Staly jsme se dobrými kamarády, ale pokud se potkáme a dáme se do řeči, nesmíme spolu být víc jak dvě noci, neboť vše pak jde do starých kolejí a v očích je viděna vraždě chtivost. (smích) No a od té doby jsem sám, a pak teprve prožil zajímavé dobrodružství.