Zlom rozhodnutí

minulém a jediném článku, který jsem zveřejnil prvního září, kde jsem popsal ve stručnosti své cíle, priority, vize a co mě k tomu donutilo, se chci omluvit za to, že jsem v jistých věcech nebyl konkrétnější, prostě jsem to nedokázal obsahově zakomponovat, ne úplně vše. Jde o to, že jsem nechtěl aby, jste se při čtení unudily k smrti, a tak jsem se rozhodl, že do budoucna to hold budu muset zlepšit, ale vezmu to pěkně popořádku.

Momentálně, věřte mi či ne, ale když jdu spát tak přemýšlím co třeba zlepšit a podobně a už se mi i stalo, že jsem se musel zvednout a napsat si to na papír. (smích) No pak ráno cestou do práce mě doprovázely další a další myšlenky, až jsem zjistil, že vlastně žijeme v moderní době a co takhle vzít mobil a aktualizovat si word? No neváhal jsem udělal jsem to, to je samozřejmost, následně jsem si připravoval pár "slov" v autobuse a pak i během pracovního. Už mám cca jasno o čem budu psát a co tyhle stránky budou všechno obsahovat. Hlavní je, že jsem proto fakt zapálený a nesmírně mě to baví a určitě z toho nechci vycouvat a každý čtenář mi dodává motivaci. Ať to bude negativní či pozitivní komentář. Skončit nemůžu. Proč? Nechci být přece drolící se kamínek.

Co Vám budu dnes psát? Přemýšlel jsem nad tím, jestli se vrhnout do představení svého životního příběhu od kolíbky až po současnost a, nebo jít hlouběji proč jsem si založil blog, osobní stránky. Být to obojí jste tady do rána. (smích) Začnu tím horším. A reputaci si snad spravím představením, následně mými životními příběhy o všelijakých věcech jak, dobrých tak i špatných. Když už jsem nakousl dnešní ráno, pár odstavců nahoře, tak by byla slušnost, se toho držet. Dnešní ráno jsem se chystal do práce, byla to taková ta klasika, trvalo mi, než jsem vylezl z postele a dobelhal do koupelny, rychle něco pojedl, nachystal se, zkontroloval, jestli mám věci ok. Byl jsem ready, paráda. Cestou jsem si zapálil a v půlce začalo pršet. Díky dešti jsem si vzpomněl na letošní léto a rozhodl jsem se o tom rychle udělat pár poznámek.

Předpokládám, že po přečtení tohohle se někteří budou škrábat na hlavě se slovy, proč to ten vůl řeší? Je snad blbý? A negativních urážek raději nebrat v potaz, dokážu si to představit. Každopádně já beru, že jsou lidi, kteří si to rádi dají nebo, že jsou lidi pro každou špatnost a podobně. Avšak já nejsem zastánce, ale odpůrce. Popíší situaci. Léto, party, jde se pít! Na pokoji padne pár panáku, a jde se do baru, drinku plno, lidi vysmáti, bar krásný, příjemná obsluha. Dobrá nálada, jde se na diskotéku a následně druhou. Samozřejmě se něco popilo, teda v mém případě jsem toho vypil nad míru svých možnosti, ale pořád jsem ještě nějak vnímal, ale na druhé disko... už jsem byl takový malátný, unavený, moc nekomunikativní. Poslouchal jsem hudbu, pohoda. Myšlenky s cílem ty jo, i bych šel už dom, snad tam dojdu.

Najednou převelký nárůst energie, pohánět bych mohl v kolotoči od křečka celou fabriku. A začal jsem pařit, najednou jsem byl v údivu z různých efektů, ale já tancoval dál. Langís tancuje, skáče a najednou se objeví gumové ruce? Z nějakého důvodu jsem se stal "gumový" začínalo pomalu pršet a já vnímal každou kapku. Teda do té doby než ke, mě dorazila parta. Ozvalo se, ty jsi mu to dal? A já na to odvětil, čekuj jak pařím, v tom drinku byl nějaký super energetický nápoj ne? Stručně. Extáze, uměle připravovaná droga s účinky ke kombinaci mírných halucinogenů, určitě si umíte vyhledat Google či Wikipedii. Pokračujeme dále. Měli to všichni, pro někoho normální pro někoho, kdo si to dal poprvé totální úlet.

Začalo pršet a my jsme byli v tom dešti, byl jsem zmrzlý, a začínali mě utěšovat, což mě dostávalo do varu stresu. Následně mě dovedli tuším na záchod, kde mě nechaly jen v kraťasech, s očima jak démon raději nemluvně. Šlo o to, že já jsem si nemohl vzpomenout kdo jsem. Měl jsem neskutečný tlaky v hlavě a když jsem se začal uvědomovat. Koukal jsem se kolem sebe, jak lidi stresují a na ostatní, jak se na mě dívají, docela traumatizující. V dešti jsme sedli do taxíka a jeli domů, kde to po chvílí ze mě vyprchalo. Člověk si řekne jedna zkušenost ok. Ano jedna zkušenost, ale neskutečně jsem se za sebe styděl, byl jsem fatálně zklamaný z toho, že jsem si to dal. I když jsem si slíbil, že krom alkoholu, cigaret a když už jsem v mládi zkusil třeba trávu, že do toho nespadnu a boom. Nejhorší je, že díky alkoholu nevím, jestli jsem byl alkoholovým egem povzbuzen a vzal si to samovolně a, nebo jestli tomu bylo jinak.

O to horší byli další noci. Uzavřel jsem se do sebe, byl jsem nepříjemný, chtěl jsem se všem zhnusit a vyhledával jsem samotu abych přijmůl, že jsem prostě debil, bez mozku. Před očima jsem měl ty lidi, jak mě sledují a vše podobné. Dělalo se mi ze mě zle. Když jsem se koukl v čase zpět, co se týče alkoholu nebylo to o nic lepší. Ležel jsem v posteli a řekl jsem si je mi sedmadvacet, pokračovat takhle dále můžu dopadnout, jakkoliv špatně. A tady se asi zlomilo to, že jsem si promýšlel, co teda budu v budoucnu dělat. Pak jsem si vzpomněl, na to, že jsem si založil vlastní stránky, a že prostě zrealizuji co jsem všechny ty roky plánoval a odhodil, vzdal. Mám o motivaci postaráno. Upřimně mohu říci, že se mi ulevilo, že to v sobě nemusím dusit. Děkuji za přečtení a následné jakékoliv reakce.